Geçmişten günümüze öğretmen kadromuz

 

ADI SOYADI OKUTTUĞU DERSLER ÇALIŞTIĞI YILLAR
       
BEDROS(Karekin) KAZANCIOĞLU (Kazancıyan) OKUL MÜDÜRÜ 1954
ANTRANİK MADOĞLU MATEMATİK 1954
JİRAYR ARSLANYAN MÜZİK 1954-1980
VAHRAM ZOBOĞLU FEN BİLGİSİ 1954
SİMON ŞAHAN KÜÇÜKSIVACIYAN MÜDÜR VEKİLİ  1957-1963
MELAHAT AKMAN TARİH-COĞRAFYA 1954-1976
VARTAN JİRAİR ARSLANOĞLU GEOMETRİ-ASTRONOMİ 1954-1973
İHSAN TEZER BEDEN EĞİTİMİ 1954-1967
HERMİNE ACAR İNGİLİZCE 1955-1969
AGOP ÇİLİNGİRYAN ERMENİCE-AHLAK 1955-1961
SABRİ ALTINEL EDEBİYAT-TÜRKÇE 1955
ANTRANİK KILIÇCI RESİM 1955
HÜMEYRA YERGÖÇ TARİH 1956-1971
NAHİDE CANDEĞER COĞRAFYA 1956-1966
VAHAN ACEMYAN FİZİK-KİMYA-MATEMATİK 1956-1982
BERÇ KADO KILIÇSORAL JEOLOJİ-TABİAT(Okul Doktoru) 1956-1980
KD.YRB.OSMAN TAŞSÖKER ASKERLİK 1957
ŞAKE GÜLDESEN TABİAT-KİMYA 1957-1972
VARTAN  PAKER ERMENİCE 1958-1968
HAYRİYE ÖZPINAR FELSEFE-MANTIK-RUHBİLİM 1959-1974
AGOP ARTHUR BEYLERYAN ERMENİCE 1959
BERÇ  MAZLUMYAN TECİM-MATEMATİK 1959-1965
FİKRET BİLGİLİER MATEMATİK-İNGİLİZCE …. -1959
LOİS N. JONES İNGİLİZCE ….
ARDAŞES NIŞANYAN ERMENİCE 1960-1971
TURAN İLHAN TÜRKÇE-EDEBİYAT 1959-1962
HAMPARSUM DADYAN MATEMATİK 1962-1965
DAVİD HARDİNG İNGİLİZCE-PSİKOLOJİ 1960-1960
DEMİR ÖZLÜ TÜRKÇE 1959-1960
SERAFİM ÇAKOPULOS RUMCA 1960-1963
KRM.YRB.RECAİ AKDİK MİLLİ SAVUNMA  1960-1960
ORHAN ARGÜDEN 1960
ISTEPAN ARDATAN 1960-1971
NEVİN ERTAN FELSEFE 1961-1962
TOP.YRB.GALİP YİĞİTGÜDEN MİLLİ SAVUNMA  1962-1962
ANTRANİK EMİRZEOĞLU OKUL MÜDÜRÜ 1963-1966
DİRUHİ BEKYAN İNGİLİZCE  1963-1972
KEĞAM İŞKOL ERMENİCE 1962-1968
VAHRAM ÇERÇYAN   ….
BN.SAMİ AKGÖNER MİLLİ SAVUNMA  1963
SEDAT GÜNAY EDEBİYAT-TÜRKÇE 1963-1965
SEVİM GÜNAY EDEBİYAT 1968-1972
BERİA ENER EDEBİYAT-TÜRKÇE 1963-1965
MUKBİLE AKDENİZ TÜRKÇE 1963-1965
KAYA BEDROS DİDO MATEMATİK 1963-1964
MIGIRDİÇ MARGOS OKUL MÜDÜRÜ 1964-1972
İBRAHİM IŞIK EDEBİYAT-TÜRKÇE(MD.YRD.) 1964-1972
BN.TAHSİN ENGİN MİLLİ GÜVENLİK 1964-1965
T.TORKOM BEŞİKTAŞ MATEMATİK 1964-1967
VAHİDE ÖZÜLKER EDEBİYAT-TÜRKÇE …. -1965
MIGIRDİÇ ARDAN RESİM 1965-1974
HARUTYUN KARAYAN TİCARET 1965-1965
TOP.YRB.HASAN BENER MİLLİ GÜVENLİK 1965-1966
LAMİA ARPACIOĞLU EDEBİYAT-TÜRKÇE 1965-1966
HAZAROS BALER TİCARET 1965-1969
GÜLÇİN ÖZBAY EDEBİYAT 1966-1966
NECDET ERUYGUR EDEBİYAT 1966-1967
ALB.TURGUT DEMİRAĞ MİLLİ GÜVENLİK 1966-1967
AYTEN SEVİM COĞRAFYA 1966-1968
HİKMET OMAY TARİH 1966-1971
NECAT TÜZÜNKAN SOSYOLOJİ 1967-1967
İSMAİL ÇELİK EDEBİYAT 1967-1968
ALİ DALKIRMAZ EDEBİYAT 1967-1968
ALB.ŞERİF YARGIÇ MİLLİ GÜVENLİK 1967-1968
NEVZAT YÜCEL BEDEN EĞİTİMİ 1968-1971
NURHAN EKSERCİYAN MATEMATİK 1968-1972
GARO PARAGAMYAN ERMENİCE 1968-1971
NAMİYE ÖZPINAR COĞRAFYA 1968-1971
YRB.ORHAN DENGİZ MİLLİ GÜVENLİK 1968-1969
LÜTFİYE GENİŞ EDEBİYAT 1968-1971
P.BNB.ŞEVKİ TURGUT MİLLİ GÜVENLİK 1969-1970
KEVORK PALAZYAN TİCARET 1969-1976
AYKVART SABAH DEMİRCİ İNGİLİZCE 1969-1974
BNB.YAŞAR YAVUZOĞLU MİLLİ GÜVENLİK 1970-1971
KARABET MİHALOĞLU MATEMATİK-GEOMETRİ 1970-1971
ARSEN CANOĞLU ERMENİCE-MANTIK 1970-1974
NADYA HAMAMCIYAN İNGİLİZCE 1971-1971
NERİMAN TOKSOY TÜRKÇE 1971-1971
NAZMİ ŞENER MÜDÜR VEKİLİ -TÜRKÇE 1971-1976
HARUTYUN EKMEKÇİYAN OKUL MÜDÜRÜ-BEDEN EĞİTİMİ 1971-1980
OSKİHAN ŞEŞETYAN GEOMETRİ 1971-1978
MELİNE ARATAN KİMYA 1971-1976
AYLA AĞABEGÜM EDEBİYAT 1971-1974
ZEKİYE TAŞOVA COĞRAFYA 1971-1972
REFİA ENDER TARİH 1971-1972
TOP.ALB.ALİ RIZA ERBAY MİLLİ GÜVENLİK 1971-1972
NECDET KERMAN TARİH 1971- ….
P.BNB.NEJAT GÜLÜMSER MİLLİ GÜVENLİK 1972- ….
JAN KALAYCI MATEMATİK 1972- ….
BERCUHİ BALOĞLU TABİAT 1972-1979
TURHAN SAYILGAN TARİH 1973- ….
SAHAK NERGİS İNGİLİZCE 1972- ….
KUR.YZB.SEMİH BALBAŞOĞLU MİLLİ GÜVENLİK 1972-1974
AKOP ARDIÇ FELSEFE-MANTIK-PSİKOLOJİ 1972- ….
AFSUNNA RUPİNYAN (BALIMOĞLU) CEBİR 1972-1982
MUSTAFA ESEN MİLLİ GÜVENLİK 1974-1974
HALİT BOZBULAK MATEMATİK 1973-1974
HÜLYA HÜDAYİOĞLU EDEBİYAT 1974-1981
KUR.BNB.BAHRİ BEŞİK MİLLİ GÜVENLİK 1974- ….
SETA BİBERYAN RESİM 1974-1980
ARPİ TOTO ERMENİCE 1974-1979
ŞİRVAN ÇAPAR(YILDIZ) ERMENİCE 1974-1982
ULUÇAY KÜÇÜKÖMER SOSYOLOJİ 1975-1975
MARYAM MERİ ZİVER İNGİLİZCE 1975-1976
Ş.HÜSEYİN ŞAHİN TARİH-SOSYAL BİLGİLER 1975-1978
SEMİHA SEVİM COĞRAFYA 1976-1981
ERCAN FATİH ÖZGÜR TÜRKÇE 1976-1978
MUSTAFA ÇALDAĞ MÜDÜR BAŞYARDIMCISI 1976-1979
MURAT BİLİR İNGİLİZCE  1977-1982
KEMAL TOPRAKÇI MİLLİ GÜVENLİK 1977- ….
NECDET PAKYÜZ MİLLİ GÜVENLİK 1978-1991
HAYİK NİŞAN OKUL MÜDÜRÜ 1979-2012
HAYGUHİ ACEMOĞLU ERMENİCE 1980-1991
FERİT DÜĞMECİYAN PSİKOLOJİ-MANTIK 1979-1981
SINAYİR YILDIZ TİCARET 1980-1980
ALİ EROL MÜZİK 1981-1983
ALİ ARIDURU COĞRAFYA 1981-1983
SUNA ALTINEL MÜDÜR BAŞYARDIMCISI-TÜRKÇE 1980-1988
REMZİ TİMUR ÖZKUL BEDEN EĞİTİMİ 1981-1983
TAYYİP ZÜHTÜ ÖNER TARİH 1981-1982
JANET ALTUNYAN BİYOLOJİ 1981-1982
MEHMET COŞKUN KARGILI RESİM 1981-1984
MEHMET YILMAZ EDEBİYAT 1981-1982
NURHAN ENGİN MATEMATİK 1980-2000
NURİYE DOMANİÇ SOSYOLOJİ 1978-1983
ARŞALUYS AĞBULUT MANTIK-PSİKOLOJİ 1982-1998
MELDA ÖRCAN KİMYA 1983-1984
BETÜL KINIK TARİH-İNK.TARİHİ 1982-1982
BAYRAM ERASLAN EDEBİYAT 1982-1985
ADNAN GÖKGÜL BİYOLOJİ 1982-1985
GÜNERİ ZORALİOĞLI TÜRKÇE 1982-1984
NEJAT ÖZBEK COĞRAFYA 1982-1983
NECDET SEÇKİN SOSYAL BİLGİLER 1982-1983
ÖZEN ABAY ÇAKMAKÇI İNGİLİZCE 1983-2003 / 2011-2012
VARTUHİ IŞIKTEL MATEMATİK 1983-1986
KUDRET KUTLU TARİH-İNK.TARİHİ 1983-1985
PERİCAN VURAL SOSYAL BİLGİLER 1983-1984
İBRAHİM SARIÇİFTÇİ MÜZİK 1983-1984
FİLİZ BENGÜ SOSYOLOJİ-AHLAK 1984-1985
ÇİĞDEM ÖZTAYŞİ AHLAK 1983-1984
CELALETTİN ÇAVDAROĞLU BEDEN EĞİTİMİ 1983-1990
GÜLSEREN DİNÇER SOSYAL BİLGİLER 1985-1985
İLHAMİ BALOĞLU TÜRKÇE 1984-1985
NURSEL KÜLTÜR RESİM 1984-2012
ÖMER ARITÜRK KİMYA 1984-1986
ZÜMRÜT MİNE MİNASYAN İNGİLİZCE 1984-2004
MUSTAFA KEMAL CAN MÜZİK 1984-1985
KEMAL  ARICA TARİH 1986-1996
SERTAÇ ÇETİNKATA COĞRAFYA 1985-1990  /  1995-1995
SABİT KÖSE SOSYOLOJİ-AHLAK 1985-1986
RASİM FENDAL TÜRKÇE 1985-1986
RIFAT GENCAL İNKILAP TARİHİ 1985-1986
MEHMET UYAR EDEBİYAT 1985-1986
NIVART MARİ CANCİK BİYOLOJİ-SAĞLIK BİLGİSİ 1985-2006
ŞAHİN ÇINAR ERMENİCE 1985-1989
ERTE OYAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 1986-1993
TANSELİ POLİKAR SOSYOLOJİ-AHLAK 1986-1987
NURAN KOLCU TÜRKÇE 1986-1988
ASTĞİG ŞENGİL MATEMATİK 1986-2000
VELİ KOYUYEŞİL MÜZİK 1986-1991
ENVER ŞENGÜL MATEMATŞK 1986-1993
MELİNE ÇÖMLEKÇİYAN KARUL REHBER ÖĞRETMEN 1986-2003
ARMAVENİ MİROĞLU KİMYA 1986-1994
MİSEK  VARTİKOĞLU BİLGİSAYAR 1987-1992
FİKRET GÜNDÜZ MÜDÜR BAŞYRD. 1988-1989
HATİCE MERAL AKOLUK MÜDÜR BAŞYRD. 1988-1991
ALTUĞ ÇOLAKYAN BEDEN EĞİTİMİ 1989-1989
YUSUF ŞEVKET CAN MÜDÜR BAŞYRD.-TÜRKÇE 1990-1995
ŞÜKRAN TÜRESAY FİZİK 1988-1994
AYDIN SALTIK COĞRAFYA 1990-1991
H.SAVAŞ TUNÇER MİLLİ GÜVENLİK 1990-1991
VARUJAN ARZUMANYAN ERMENİCE-DİN BİLGİSİ 1991-2008
ANİ AGOPYAN BEDEN EĞİTİMİ 1991-1991
BOĞOS SİLAHLI FELSEFE-MANTIK 1991-1993  /  1994-2007
HAKAN GÜNARTAN BEDEN EĞİTİMİ 1991-1993  /  1994-2001
TAHSİN ARLI TÜRKÇE 1991-1992
ŞERAFETTİN ÜZGER COĞRAFYA 1991-1994
AYŞEN ÜMİT MÜZİK 1991-2001
AYÇE VİTER TÜRKÇE 1992-2000
T.MİCHAEL  HİBBS İNGİLİZCE 1992-1994
KARİN ÜNAL İNGİLİZCE 1992-2009
ADRİNE TAHMİNCİOĞLU MATEMATİK 1993-2002
TP.KD.ALB.RECEP ELÇİN MİLLİ GÜVENLİK 1994-1995
HELEN SHOESMİTH İNGİLİZCE 1994-1995
THOMAS JAMES GREENWOOD İNGİLİZCE 1994-1995
HÜSEYİN  KILINÇ TÜRKÇE 1995-1996
COŞKUN SEÇKİN MÜDÜR BAŞYRD.-COĞRAFYA 1995-2004
EM.PİY.YRB.FEVZİ BEREKET MİLLİ GÜVENLİK 1996-1997
HÜSEYİN AVNİ PEHLİVAN BEDEN EĞİTİMİ 1996-2008
TAMAR CANOĞLU İNGİLİZCE 1995-1998
BÜLENT TÜYSÜZ BEDEN EĞİTİMİ 1999-2001
EMİNE AKARDAŞ TÜRKÇE-EDEBİYAT 1996-2000
ŞENAY KÜÇÜKDURMUŞ TARİH 1996-1999
TALİN ÖZKALAYCI ERMENİCE 1996-1998
ANİ DRAMERYAN ERMENİCE 1999-2001
ERZA MURATOĞLU BİLGİSAYAR-MATEMATİK 1998-2000 / 2002-2004
MÜRVET KAMBER TARİH 1999-2002
ARMAĞAN GÜVEN MÜDÜR BAŞYRD.-EDEBİYAT 2000-2007
H.NİLGÜN ŞENOL EDEBİYAT 2000-2006
LERNA KARENS ERMENİCE 1999-2001
İBRAHİM AKTAŞ MATEMATİK 2003-2004
MARAL  ÇAPAN ATAMAN İNGİLİZCE 2004-2005
LİNDA BARIŞ ÖLÇME VE DEĞERLER UYG. 2004-2005
ARMAN ARSLAN MATEMATİK 2004-2009
SAİME ÖZTÜRK ALMANCA 2005-2012
ZAFER KURTAR COĞRAFYA 2005-2007
İLHAMİ  SOPAOĞLU COĞRAFYA 2007-2013
DİREN ÖZBEY EDEBİYAT 2006-2011
CANAN YURDAKUL EDEBİYAT 2007-2008
YASEMİN SOPAOĞLU BEDEN EĞİTİMİ 2008-2012
KAROLİN İNANIR İNGİLİZCE 2009-2011
OREMSIMA KOTOĞYAN MATEMATİK 2000-2013
İLDA YOLAÇAN İNGİLİZCE 2009-2013
MELİKE SARIKAYA EDEBİYAT 2007-2013
MARYAM BRUMBERG İNGİLİZCE 2012-2013
MEHMET ZEKİ YAĞBASAN EDEBİYAT 2004-2006/2011-2013
İBRAHİM ES TARİH 2009-2013
SETRAK ÖZSAN FİZİK 1981-2014
TALİN BERBEROĞLU KİMYA 1994-2014
ÇİĞDEM DAŞKIRAN FİZİK 2012-2014
NEJLA OSSEİRAN İNGİLİZCE 2013-2014
GONCA ERYOLDAŞ COĞRAFYA 2013-2014
ERCAN KARADAŞ MÜZİK 2012-2014
ÜMİT SAKMAN MÜZİK 2014-2016
NATALİ KIRİSTOPURYAN MATEMATİK 2014-2016
LARA MİHAYİDİTİ MATEMATİK 2012-2016
ARMEN SARUHANYAN MÜDÜR-FELSEFE 2012-2016
TAYİS ÇİL BİYOLOJİ 2005-2017
KARİN  KÖKÇİYAN TAŞKIN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 2004-2017
BELİNDA MIHÇIOĞLU MATEMATİK 2016-2017