Aralık 2017

 

 

 

Okuma Şenliğine Katıldık


2 Aralık Cumartesi, okulumuz 9. sınıf öğrencilerinden Lusin Demirci Semerciyan Cemaran ve Nersesyan Yermonyan Derneği tarafından düzenlenen "Okuma Şenliği"nde okulumuzu temsil etmiştir.

   

Gezgin Kerimcan Akduman Okulumuzu Ziyaret Etti


5 Aralık Salı, gezgin rehber Kerimcan Akduman “360” adlı dünya turu ile ilgili bir söyleşi için okulumuzu ziyaret etti.

   

İnsan Hakları Günü Etkinliğine Katıldık


Ögrencilerimiz "İnsan Hakları Günü" kutlaması için Hisar Vakfı Okullarındaydı. Okulumuz Felsefe Kulübü 6 Aralık 2017 tarihinde Hisar Vakfı Okullarında düzenlenen İnsan Hakları Günü etkinliğine Felsefe Öğretmenleri Songül Avcı rehberliğinde katılım sağladılar.

   

Boğaziçi Üniversitesi’ni Ziyaret Ettik


7 Aralık Perşembe 11. ve 12. sınıf öğrencilerimiz Boğaziçi Üniversitesi’ni Rehber Öğretmenleri Nayat Artun ve İngilizce öğretmenleri Narod Kıymaz rehberliğinde ziyaret edip üniversite hakkında bilgi edindi.

   

MEF Üniversitesi’ni Ziyaret Ettik

 

20 Aralık Çarşamba 11A, B ile 12A, B ve D sınıfları Rehber Öğretmenleri Nayat Artun rehberliğinde MEF Üniversitesi’ni ziyaret ederek çeşitli bölümler hakkında bilgi aldılar
 

   

Geleneksel Yılbaşı Yemeğimiz Okulumuzda Gerçekleşti

 

28 Aralık Perşembe, geleneksel yılbaşı yemeğimiz, Değabah Başepiskopos Karekin Bekçiyan Hazretleri ve Başrahip Zakeos’un katılımlarıyla gerçekleşmiştir. Gecede okulumuz tiyatro kulübü Hagop Baronyan’dan bir eser sahnelenip ve okulumuz korosu tarafından da yeni yıl şarkıları seslendirilmiştir.