Eylül / Ekim / Kasım 2018

 

 

Matteos Zarifyan’ın Kabristan Açılışına Katıldık

 

Okulumuz öğrencileri Matteos Zarifyan'ın yenilenen kabristan açılışına katıldılar.

   

Aret Vartanyan Seminerine Katıldık

 

10. ve 11. sınıf öğrencilerimiz öğretmenleri rehberliğinde 18 Ekim Çarşamba Feriköy Şirinoğlu Salonu’nda SEV Vakfı, 'SEV Gençlerle El Ele grubu' tarafından organize edilen üniversite seçiminde gençlere farklı bir vizyon kazandırmak amacıyla düzenlen Aret Vartanyan seminerine katıldılar.

   

Zeynep Akgün’ün Neredeyse/Almost isimli sergisini ziyaret ettik.

 

Resim kulübü öğrencilerimiz resim öğretmenleri Sayat Uşaklıgil rehberliğinde Tophane-i Amire’deki Post Empresyonizm Sergisi ile Galeri 77’de Zeynep Akgün’ün Neredeyse/Almost isimli sergisini ziyaret ettiler.

   

Okulumuzda Halkoyunları Çalışması Gerçekleşti

 

Hagop Ari Güleç halkoyunları çalışması için 2 Kasım Cuma günü okulumuzda öğrencilerimizleydi.

   

İstanbul Teknik Üniversitesi’ni Ziyaret Ettik

 

19 Kasım Pazartesi 11 Fen ve 12 Fen bölümü öğrencileri İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü’nü ziyaret etmişlerdir.

   

Geleneksel Kültür Günü Etkinliğimiz Okulumuzda Gerçekleşti

 

27 Kasım Pazartesi okulumuz salonunda geleneksel Kültür Günü etkinliğimiz; Ermeni müziği ve dansı eşliğinde, geleneksel yemekler yenerek gerçekleşti.

   

Öğretmenler Günü’nü Kutladık

 

23 Kasım Cuma okulumuzda öğretmenler gününü kutladık. Töreni hazırlayan 11. sınıf öğrencilerimize ve sınıf öğretmenlerine teşekkür ederiz.

   

Okulumuzda ''21. yy. Becerileri ve Hedef Belirleme' konulu bir seminer düzenlendi

 

30 Kasım cuma saat: 13.30 'da okul salonumuzda Psikolog Serap Duygulu tarafından Kültür Üniversitesi işbirliğiyle öğrencilerimize yönelik ''21. yy. Becerileri ve Hedef Belirleme'' konulu bir seminer düzenlenmiştir. Seminer bitiminde Kültür Üniversitesi orkestrası müzik dinletisi vermiştir.