Sınıflarımız



Fotoğraflar için tıklayınız

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9-A

1. 242 Rafi ÖZÇELİK
2. 243 Antuan KABASAKAL
3. 249 Alen CANCİK
4. 270 Talar HAÇİKYAN
5. 275 Aren ÇAĞLI
6. 278 Aris AYDEDE
7. 281 Anzhelika SHAHNAZARYAN
8. 282 Kayra ÇAKIR
9. 283 Letisya DEMİRÇİ
10. 284 Aleks Melkon ÇOLAK
11. 285 Elizabet İPEK
12. 289 Zeynep BAKIRCIOĞLU
13. 295 Berfin BAKIRCIOĞLU
14. 298 Arman BAKIRCI
15. 299 Simon MERDENYAN
16. 300 Ohannes Arşag ÇAĞLA
17. 301 Letisya GİREGÖZOĞLU

 

9-B

1. 241 Arda YAVAŞ
2. 250 Arden GÖVER
3. 266 Rayn DİVARCI 
4. 272 Kıris Daron TAKICI
5. 273 Alin BILDIRCIN
6. 274 Lorin MERGEL
7. 276 Aris ÇAKIR
8. 277 Daniel BEGİÇ
9. 279 Karolin ALEKSANYAN
10. 280 Fatma GÖRÜR
11. 286 Lusin DEMİRCİ
12. 291 Leyla METİN
13. 292 Gabriel TURĞUT
14. 296 Ziya BAKIRCIOĞLU
15. 297 Mariya Tanya ÜLKÜ
16. 302 İmmanuel İshak KALAYCI
17. 303 Arman NOBAHAR

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10-A

1. 211 Zeki Can TAŞIYAN
2. 216 Alen ANUŞYAN
3. 235 Saro ÜLÜTAŞ
4. 236 Aysima Larissa KILIÇER
5. 237 Kaan YEŞİLDEPE
6. 239 Sercan TAŞKÖPRÜLÜ
7. 240 Arda KAZ
8. 244 Sarven Simon DONUKÖK
9. 246 Danyel DEMİRCİ
10. 248 Talin BARKAÇİN
11. 251 Talya ÖZKAYA
12. 256 Gülcan BAKIRCIOĞLU
13. 267  Andre GÖZÜBÜYÜKOĞLU
14. 268 Yasemin ZEYFİYAN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11-A

1. 171 Sevan Jan AGUPYAN
2. 210 Elizabet GEZ
3. 212 Baran TAŞIYAN
4. 213 Nadin Yüksel ALUÇ
5. 214 Yakup METİN
6. 217 Daniel DEĞİRMENCİ
7. 225 Aras TEODOROSYAN
8. 269 Alen Emre BAKIRCI

 

11-B

1. 183 Dilara BAKIRCIOĞLU
2. 190 Lara DANACIOĞLU
3. 196 Deniz TURAN
4. 199 Yusuf ERAYDIN
5. 226 Metin Can ÇAKMAK
6. 233 Arden Berç HİLKAT
7.        Elen KARAPETYAN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12-A

1. 165 Mathilda Ceren KESKİN
2. 170 Roy MERKEZOĞLU
3. 178 Murat NAZLIOĞLU
4. 179 Sevag Pilibbos HERGEL
5. 192 Arpi Deniz ASADURYAN
6. 195 Liyana TAKICI

 

12-B

1. 159 Arman UYKIZ
2. 180 Garen KATARMİYAN
3. 182 Serena Tara NERDENYAN
4. 186 Hanım BAKIRCIOĞLU

 

12-C

1. 148 Tarkan TAVUKÇU
2. 160 Liana SATILMIŞ
3. 177 Baran KALUSDYAN
4. 181 Nadin GÜNEYSUCU
5. 188 Lidya SATILMIŞ
6. 201 Mehmet KAZ
7. 253 Dicle BAKIRCIOĞLU
8. 263 Diar Sason YILDIRIM

 

12-D

1. 175 Linda ÇARIKLIYAN
2. 191 Serli HIZARCI
3. 202 Ayk TÜTÜN

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

 

LYS sonucu öğrencilerimizin kazandığı üniversiteler ve bölümleri.

-----------------------------------------------------------------------------


2012-13 Öğretim Yılı'nda mezun olan öğrencilerimizin LYS sınav sonucu kazandığı üniversiteler ve bölümleri aşağıda sunulmuştur.

 

Genç arkadaşlarımıza bundan sonraki öğrenimlerinde de başarılar diliyoruz...

 

Nora Tosyalı: Kocaeli Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme (İÖ)

 

Anna Lidya Nalbant: Yıldız Teknik Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Kimya (İngilizce)

 

Sevan Atakligan: Kocaeli Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Kimya (İÖ)

 

Arican Paker: İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji (İngilizce) (% 50 Burslu)

 

Anita Demir: Kadir Has Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Ücretli)

 

Rosemery İstanbullu: Kadir Has Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Reklamcılık (Ücretli)

 

Aron Yağan: İstanbul Kültür Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (% 25 Burslu)

 

Lara Adıyaman: İstanbul Kültür Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme (% 50 Burslu)

 

Melisa Turğut: Kadir Has Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Ücretli)

 

Maral Mari Özattar: İstanbul Kültür Üniversitesi, İşletmecilik Meslek Yüksekokulu, Grafik Tasarımı, (% 25 Burslu)

 

Aras Gündüz: İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği (% 50 Burslu)

 

Nadin Demirkıran:  Eskişehir Anadolu Üniversitesi ,  Açıköğretim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açık Öğretim)

 

Garen Dağ: Haliç Üniversitesi, Spor Yöneticiliği (Yetenek)

 

 

    

 

LYS sonucu öğrencilerimizin kazandığı üniversiteler ve bölümleri.

-----------------------------------------------------------------------------


2013-2014 öğrenim dönemi mezunu öğrencilerimizin girmeye hak kazandıkları üniversite ve bölümlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Çocuklarımızı kutluyor, başta öğretmenlerimiz olmak üzere bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz...

 

SHT Ailesi
 

 

Anita Gez: İstanbul teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık

 

Demet Bakırcıoğlu: Yıldız Teknik Üniversitesi,Fen-Edebiyat Fakültesi, Matematik

 

Fırat Kaz: MEF Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

 

Alber Erdoğmuş: İstanbul Bilgi Üniversitesi, Mühendislik Fak. Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

 

Seda Kaz: Kadir Has Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

 

Hena Koç: İstanbul Kültür Üniversitesi, İşletme (%50 Burslu)

 

Arda Demirezen: Yeditepe Üniversitesi, Sosyoloji (İngilizce) (%50 Burslu)

 

Liyana Üçkardeş: İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri M.Y.O, Çocuk Gelişimi (İÖ) (%50 Burslu)

 

Arianna Pilikoğlu: İstanbul Ticaret Üniversitesi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (%25 Burslu)

 

Aret Özçelik: Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Almanca Öğretmenliği

 

Arkun Karul: Doğuş Üniversitesi, Sanat ve TAsarım Fakültesi (%50 Burslu)

 

LYS sonucu öğrencilerimizin kazandığı üniversiteler ve bölümleri.

-----------------------------------------------------------------------------

 

2014-15 Öğretim Yılı'nda mezun olan öğrencilerimizin LYS sınav sonucu kazandığı üniversiteler ve bölümleri aşağıda sunulmuştur.

 

Genç arkadaşlarımıza bundan sonraki öğrenimlerinde de başarılar diliyoruz...

 

Gizem Kaz : Yıldız Teknik-Kimya Mühendisliği

 

Aren Koş : Yıldız Teknik-Matematik

 

Aras Ataklıgan : Yıldız Teknik-Matematik

 

Natali Güneysucu : Marmara Ü.-Biyoloji

 


Melisa Yavaş : Marmara Ü.-Biyoloji

 

Hilda Taşıyan : Bahçeşehir Ü.-Uluslararası Tic. ve İşletmecilik (İngilizce) %50 burslu

 

Joel Yılmaz : Yeditepe Ü.-Halkla ilişkiler (İngilizce) %50 burslu

 

Letisya Azak : Yeditepe Ü.-Gazetecilik (İngilizce) %50 burslu

 

Sarkis Hira : Kültür Ü.-Bankacılık ve Sig.Yüksek Okulu %50 burs

 

Narod Özattar : İstanbul Ü.- Havacılıkta yer hizmetleri yönetimi (uzaktan eğitim)

 

Maral Çolak : İstanbul Ü.-Hukuk büro yönetimi (uzaktan eğitim)

 

Lidya Terzi : Nişantaşı Y.O.-Çocuk gelişimi %75 burslu

 

Anuş Demirci : Medipol Ü.Meslek Yüksek Okulu- Radyo-Terapi %50 burslu

 

Sirarpi Asaduryan : Beykent Ü. Meslek Yüksek Okulu-Radyo Televizyon %50 burslu

 

Melissa Bakırcı : Mimar Sinan Ü.-Felsefe  (Not : 2013-14 mezunumuzdur)

 

Melissa Tezcan : Şişli Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi (Not : 2013-14 mezunumuzdur)

 

 

 

LYS sonucu öğrencilerimizin kazandığı üniversiteler ve bölümleri.

-----------------------------------------------------------------------------

 

2015-16 Öğretim Yılı'nda mezun olan öğrencilerimizin LYS sınav sonucu kazandığı üniversiteler ve bölümleri aşağıda sunulmuştur.

 

Genç arkadaşlarımıza bundan sonraki öğrenimlerinde de başarılar diliyoruz...

 

1. Nazlı Ceren BAKIRCIOĞLU

Yıldız Teknik Üniversitesi – Kimya Metalurji Fakültesi –
Matematik Mühendisliği
 

2. Arsen DEMİROĞLU

Yıldız Teknik Üniversitesi – Fen Edebiyat Fakültesi - Fizik
 

3. Nadin SERKİSYAN

Marmara Üniversitesi – Fen Edebiyat Fakültesi - Kimya
 

4. Ayk UYKIZ

Namık Kemal Üniversitesi – Fen Edebiyat Fakültesi –
Fransız Dili ve Edebiyatı
 

5. Janet KAZANCIYAN

Yeditepe Üniversitesi – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  - 
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler –- (İngilizce) - % 50 Burslu
 

6. Viken SÖĞÜT

İstanbul Bilgi Üniversitesi – Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
(4 yıllık) Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık - (İngilizce) - % 50 Burslu
 

7. Aret SÖĞÜT

İstanbul Kültür Üniversitesi – Sanat ve Tasarım Fakültesi –
Yeni Medya ve İletişim – % 50 Burslu
 

8. Aslin CEHERYAN

İstanbul Bilgi Üniversitesi – Sağlık Hizmetleri -  Çocuk Gelişimi –
% 75 Burslu

NOT :
• İki (2) öğrencimiz Güzel Sanatlar Fakültesi yetenek sınavlarına hazırlanmaktadırlar.
• Toplam 10 öğrecimiz  mezun olmuştur.

 

 

 

LYS sonucu öğrencilerimizin kazandığı üniversiteler ve bölümleri.

-----------------------------------------------------------------------------

 

Değerli Tıbrevank’lılar,


2016-17 Dönemi Mezunlarımızın LYS sonucu kazandıkları üniversite ve branş listesi, aşağıda sunulmuştur.
Bilgilerinize...

___

 

Nicole HAÇOYAN

İstanbul Üniversitesi-Edebiyat Fakültesi-İspanyol Dili ve Edebiyatı

 

Rima OHANYAN

Işık Üniversitesi-Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu-Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

(%75 burslu)

 

Armila ÜÇKARDEŞ

Doğuş Üniversitesi- Fen Edebiyat Fakültesi- Psikoloji (İngilizce)

 

Anna TERZİ

İstanbul Aydın Üniversitesi- Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu- Halkla İlişkiler ve Tanıtım

(%50 burslu)

 

Masis Sason KAP

Kadir Has Üniversitesi- Sanat ve Tasarım Fakültesi- İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)

 

Berke Haçik KASAPOĞLU

Maltepe Üniversitesi- Meslek Yüksekokulu- Mimari Restorasyon

(Tam burslu)

 

Rebeka Isguhi SUSMAK

İstanbul Aydın Üniversitesi- Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu- Çocuk Gelişimi

 

Aren ATMACIYAN

Işık Üniversitesi- Meslek Yüksekokulu- Grafik Tasarım

(%75 burslu)

 

Serhat KAZ

İstanbul Aydın Üniversitesi- Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu- Lojistik

(%50 burslu)

 

Yıldız YILDIRIM

İstanbul Bilgi Üniversitesi- Güzel Sanatlar Faküktesi- Moda Tasarımı

(%50 burslu)

 

NOTLAR:

* Bir öğrencimiz özel yetenek sınavları sonuçlarını beklemekedir.

* Bir öğrencimiz ise tercih yapmamıştır.