Geleneksel Satranç Turnuvası

 

Bu yıl beşincisi düzenlenen Geleneksel  Sancaktepe  Gelişim Merkezi  Satranç Turnuvası 25-26 Nisan 2013 tarihleri arasında  gerçekleştirildi.  İstanbul ili genelinde 66 okulun katılım sağladığı turnuvaya Surp Haç Lisesi adına 9.sınıf öğrencisi Arsen DEMİROĞLU ve 10.sınıf öğrencisi Aren KOŞ  katılım sağlamışlardır.

Gençler kategorisinde yer alan öğrencilerimizden  Arsen DEMİROĞLU 98 kişi içinden birinci olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Jirayr Ohanyan Çakır Satranç Turnuvası (8 Aralık 2012)

 

Şişli Spor Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Jirayr Ohanyan Çakır Satranç turnuvasında kendi kategorisinde 1.olan okulumuz öğrencilerinden Arsen Demiroğlu'na madalyası vakfımız yönetim kurulu başkanı Doç.Dr.Toros ALCAN tarafından verildi.

Arsen'i kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

İstanbul Yıldızlar Satranç Şampiyonası

 

Okulumuz öğrencilerinden Arsen Demiroğlu satrançtaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.23-24-25 Kasım tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Yıldızlar Satranç şampiyonasında 44 sporcu arasından 3. olan Arsen Demiroğlu önemli bir başarı elde etmiştir.Kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

Arsen Demiroğlu Keşan Satranç Turnuvası'nda da başarılı

 

Okulumuz öğrencilerinden Arsen Demiroğlu, 8 ülkeden 13’ü ünvanlı toplam 155 sporcunun katıldığı “Keşan Uluslararası Kültür ve Turizm Festivali Satranç Turnuvası”nda 16 yaş altı kategorisinde 5. olarak önemli bir başarı elde etmiştir.

Bu vesile ile kendisini bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Arsen Demiroğlu...

 

Okulumuz 10. Sınıf öğrencilerinden Arsen Demiroğlu satrançtaki başarılarına bir yenisini daha eklemiştir.

 

28 Şubat-2 Mart tarihleri arasında Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Üsküdar Gençlik Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Yıldızlar Satranç Turnuvası'nda 50 sporcunun katıldığı 16 yaş kategorisinde 1. olarak önemli bir başarı elde etmiştir.
 

Biz de her açıdan örnek bir öğrenci olan Arsen’i kutlar başarılarının devamını dileriz.